A  U  G  U  S  Z  T  U  S

23.

H

9:00: Alakuló értekezlet; 10:30: Mkvez ért.

24.

K

8/8.30-10: OF, 10:00 matek, töri+magyar, tesi 12:00: id.nyelv mk értekezlet

25.

Sze

9.00; 13.00: vizsgák;  8.00: angol, ttk, fizika-infó mk értekezlet

26.

Cs

9. évfolyam csapatépítő; 10. évfolyam tankönyvosztás (9-12; 13-16)

27.

P

9. évfolyam tankönyvosztás (9-12; 13-16); 9-14.00: Informális tanévindító (Squash Club)

28.

Szo

 

29.

V

 

30.

H

11-12. évfolyam tankönyvosztás (9-12; 13-16);

9-14:00: Szakmai tanévindító műhelymunka

31.

K

8:00: Tanévnyitó értekezlet, tűz-, baleset- és munkavédelmi oktatás (színházterem)

S Z E P T E M B E R

1.

Sze

Tanév első napja: 8:00 évnyitó a 9. évfolyamnak,

9:00: felsőbb évfolyamok, utána osztályfőnöki órák (3/4); 14.00: Sarungi Emőke

2.

Cs

 

3.

P

9-es szintfelmérő angolból (6. óra)

4.

Szo

 

5.

V

 

6.

H

Őszi érettségi jelentkezési határidő

7.

K

 

8.

Sze

 

9.

Cs

9. évf. szülői értekezlet

10.

P

Munkatervek, fogadóórák, összevont órák, szakkörök leadása

11.

Szo

 

12.

V

 

13.

H

 

14.

K

 

15.

Sze

 

16.

Cs

12. évf. szülői értekezlet 17:00 (előtte munkaközösségi megbeszélés a végzős feladatokról)

17.

P

OKTV jelentkezési határidő (ADAFOR: szeptember 24); LanguageCert szóbeli

18.

Szo

LanguageCert írásbeli és szóbeli

19.

V

 

20.

H

 

21.

K

 

22.

Sze

 

23.

Cs

 

24.

P

 Tanmenetek leadási határideje a vezetőségnek; EFOP 3.2.3. workshop, felelős: Mariánovich Dániel

25.

Szo

 

26.

V

 

27.

H

 

28.

K

 

29.

Sze

 

30.

Cs

 

O  K  T  Ó  B  E  R

1.

P

 

2.

Szo

 

3.

V

 

4.

H

 

5.

K

Nyílt nap 17:00 felelős: Ábrahám Karolina

6.

Sze

Rádiós megemlékezés az aradi vértanúkról, 3.óra végén, felelős: Vágfalvi Zoltán

7.

Cs

Deák Fordítóverseny, felelős: Bató Ágnes

8.

P

 

9.

Szo

 

10.

V

 

11.

H

 

12.

K

 

13.

Sze

Gólyahét (szervező: Kyle  Eckhart); 15:00 angol szintfelmérő tehetséggondozóhoz

14.

Cs

 

15.

P

Gólyabál;Deák koszorúzás (Széchenyi tér) 4. óra, felelős:Czibula Béla ;

LanguageCert írásbeli és szóbeli

16.

Szo

LanguageCert szóbeli 

17.

V

                                                                     

18.

H

magyar 8.00; földrajz 14.00

19.

K

matematika 8.00

20.

Sze

történelem 8.00, francia 14.00;

Tanulmányi területek és felvételi eljárás rendjének rögzítése

21.

Cs

angol 8.00,kémia 14.00; LanguageCert szóbeli

22.

P

Október 23-i megemlékezés,  5. óra, felelős: Varga Viktor; LanguageCert szóbeli

23.

Szo

 

24.

V

 

25.

H

őszi szünet; német 8.00, momé 14.00

26.

K

őszi szünet; info 8.00

27.

Sze

őszi szünet; olasz 8.00, biológia 14.00

28.

Cs

őszi szünet; spanyol 8.00,  fizika, ének-zene 14.00

29.

P

őszi szünet

30.

Szo

 

31.

V

 

N  O  V  E  M  B  E  R

1.

H

őszi szünet

2.

K

történelem OKTV

3.

Sze

földrajz OKTV

4.

Cs

informatika II. OKTV (programozási ismeretek);

I. Magyar/matematika tehetséggondozó szakkör

5.

P

 

6.

Szo

 

7.

V

 

8.

H

Nevelési értekezlet tervezett időpontja; német OKTV

9.

K

matematika OKTV

10.

Sze

magyar nyelv OKTV

11.

Cs

Emelt szóbeli időszak kezdete; fizika OKTV;

16:00: Pályaorientációs szülői értekezlet (10. évfolyam);

17:00: szülői ért. (10-11.évf.) 18:00: fogadóóra

12.

P

Olvasás Éje (péntek-szombat), felelősök: Mariánovich Dániel,

Kovácsné Hegedűs Erzsébet

13.

Szo

 

14.

V

 

15.

H

Emelt szóbeli időszak vége; kémia OKTV

16.

K

biológia OKTV

17.

Sze

informatika I.  OKTV (alkalmazási ismeretek)

18.

Cs

II. Magyar/matematika tehetséggondozó szakkör

19.

P

 

20.

Szo

 

21.

V

 

22.

H

Közép szóbeli időszak kezdete; angol OKTV

23.

K

francia OKTV

24.

Sze

spanyol OKTV

25.

Cs

III. Magyar/matematika tehetséggondozó szakkör

26.

P

Közép szóbeli időszak vége

27.

Szo

Szalagavató, szervező: Farkas Szilvia, Varga  Viktor                         

28.

V

 

29.

H

magyar irodalom OKTV

30.

K

 

D  E  C  E  M  B  E  R

1.

Sze

olasz OKTV

2.

Cs

IV. Magyar/matematika tehetséggondozó szakkör

3.

P

Értesítés bukásveszélyről; 15:00 Nyelvi kavalkád,

 felelős: Dr. Ótott Noémi; LanguageCert szóbeli

4.

Szo

LanguageCert írásbeli és szóbeli                                                                                                                               

5.

V

 

6.

H

 

7.

K

 

8.

Sze

 

9.

Cs

V. Magyar/matematika tehetséggondozó szakkör

10.

P

LanguageCert szóbeli;

A központi írásbeli felvételi vizsgákra a feladatlapigény jelentése  a Hivatalnak.

11.

Szo

ÁTHELYEZETT MUNKANAP; LanguageCert szóbeli

12.

V

 

13.

H

 

14.

K

 

15.

Sze

 

16.

Cs

 

17.

P

 

18.

Szo

 

19.

V

 

20.

H

Karácsonyi Est 18:00, felelős: Rácz Dániel

21.

K

 

22.

Sze

téli szünet

23.

Cs

téli szünet

24.

P

téli szünet

25.

Szo

téli szünet

26.

V

téli szünet

27.

H

téli szünet

28.

K

téli szünet

29.

Sze

téli szünet

30.

Cs

téli szünet

31.

P

téli szünet

J  A  N  U  Á  R

1.

Szo

téli szünet

2.

V

téli szünet

3.

H

 

4.

K

 

5.

Sze

 

6.

Cs

 

7.

P

Erasmus virtuális mobiliás

8.

Szo

 

9.

V

 

10.

H

Osztályozó vizsgák kezdődnek; mome OKTV

11.

K

 

12.

Sze

 

13.

Cs

vizuális kultúra OKTV; Érettségi-felvételi tájékoztató 11-12. évf. 17.00,

felelős: Faragó Klára - Tóth Roland

14.

P

 

15.

Szo

 

16.

V

 

17.

H

 

18.

K

Nyílt nap 17:00 felelős: Ábrahám Karolina

19.

Sze

 

20.

Cs

I.Nyelvi tehetséggondozó szakkör

21.

P

Első félév vége; osztályozó konferencia                                                               

22.

Szo

8.o. egys. írásbeli felvételi 10.00

23.

V

 

24.

H

Pályaorientációs nap / 8. o. felvételik javítása

25.

K

 

26.

Sze

 

27.

Cs

Pótló központi írásbeli felvételi vizsgák 14.00;

II.Nyelvi tehetséggondozó szakkör

28.

P

Félévi értesítő kiosztásának határideje Deák koszorúzás –

Dóm tér, 5.órában, felelős:Mariánovich Dániel

29.

Szo

Szalagavató pótnap, szervező: Farkas Szilvia                          

30.

V

 

31.

H

Félévzáró értekezlet

F  E  B  R  U  Á  R

1.

K

 

2.

Sze

 

3.

Cs

III.Nyelvi tehetséggondozó szakkör

4.

P

Társasjátékok éjszakája, felelős: Kovácsné Hegedűs Erzsébet, Szabó-Gilinger Eszter

5.

Szo

 

6.

V

 

7.

H

8. osztályos értékelőlapok kiosztásának határideje

8.

K

 

9.

Sze

 

10.

Cs

IV.Nyelvi tehetséggondozó szakkör

11.

P

 

12.

Szo

 

13.

V

 

14.

H

 

15.

K

Érettségi-felvételi jelentkezés határideje

16.

Sze

 

17.

Cs

V. Nyelvi tehetséggondozó szakkör

18.

P

Rádiós megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól, 3.óra végén,

 felelős: Szentirmay László; Filmek éjszakája, felelős: Rácz Dániel

19.

Szo

 

20.

V

 

21.

H

Igazgatói szünet

22.

K

Igazgatói szünet

23.

Sze

Igazgatói szünet

24.

Cs

Igazgatói szünet

25.

P

Igazgatói szünet

26. V

Szo

 

27.

V

 

28.

H

KT szóbeli felvételi

M  Á  R  C  I  U  S

1.

K

 

2.

Sze

 

3.

Cs

 

4.

P

 

5.

Szo

 

6.

V

 

7.

H

Szóbeli felvételi a többi tagozatnak; „PÉNZ7” pénzügyi és

 vállalkozói témahét 2022. március 7–11. (angol munkaközösség)

8.

K

 

9.

Sze

 

10.

Cs

Szóbeli pótnap minden tagozatnak

11.

P

kompetenciaméréshez szükséges adatok beküldése a Hivatal részére;

 Ünnepség az 5. órában, felelős: Kocsis Klára, Kiszin Miklós

12.

Szo

 

13.

V

 

14.

H

 

15.

K

Nemzeti ünnep

16.

Sze

A felvételi jegyzék nyilvánosságra hozatala.

17.

Cs

Szülői értekezlet 17:00; fogadóóra 18:00

18.

P

Értesítés bukásveszélyről 12. évf.

19.

Szo

 

20.

V

 

21.

H

 

22.

K

 

23.

Sze

Deák Olimpia zárónapja, felelős: Nagy Péter

24.

Cs

 

25.

P

 

26.

Szo

ÁTHELYEZETT MUNKANAP (márc. 14)

27.

V

 

28.

H

 

29.

K

 

30.

Sze

 

31.

Cs

 

Á  P  R  I  L  I  S

1.

P

 

2.

Szo

 

3.

V

 

4.

H

Erasmus hét

5.

K

 

6.

Sze

 

7.

Cs

Diákparlament, felelős: Nagy Péter

8.

P

 

9.

Szo

 

10.

V

 

11.

H

Osztályozó vizsgák (érettségizőknek) kezdődnek

12.

K

Osztályozó vizsgák (érettségizőknek) kezdődnek

13.

Sze

Megemlékezés a holokauszt áldozatairól, (kiállítás) felelős: Bató Ágnes

14.

Cs

tavaszi szünet

15.

P

 

16.

Szo

 

17.

V

 

18.

H

 

19.

K

 

20.

Sze

 

21.

Cs

kompetenciamérés

22.

P

kompetenciamérés, végzősök búcsúztatójának főpróbája;

 Emelt szint választás határideje a 10. évfolyamnak

23.

Szo

 

24.

V

 

25.

H

Fenntarthatósági Témahét 2022. április 25–29,

felelős: kémia-biológia-földrajz munkaközösség

26.

K

Végzősök búcsúztatója, felelős: Ács Gergő, Nagy Milán

27.

Sze

 

28.

Cs

osztályozó konferencia

29.

P

Végzősök utolsó tanítási napja; 15:00 Ballagás – műsor felelőse: Andóczi-Balog József,

rendfenntartás: 11E, H, kapudíszítés: Varga Viktor

30.

Szo

 

 M  Á  J  U  S

1.

V

Munka ünnepe

2.

H

DÖK nap (tanítás nélküli mn.); magyar 9:00

3.

K

Du. tanítás; matematika 9:00

4.

Sze

Du. tanítás; történelem 9:00

5.

Cs

Du. tanítás; angol 9:00

6.

P

német 9:00; Értesítés bukásveszélyről

7.

Szo

 

8.

V

 

9.

H

 

10.

K

kémia 8:00 / földrajz 14:00

11.

Sze

 

12.

Cs

biológia 8:00

13.

P

középszint informatika 8:00 / ének 14:00

14.

Szo

 

15.

V

 

16.

H

emelt szint informatika 8:00

17.

K

fizika 8:00 / vizuális kult. 14:00

18.

Sze

francia 8:00

19.

Cs

spanyol 8.00, momé 14.00

20.

P

 

21.

Szo

 

22.

V

 

23.

H

olasz 8.00

24.

K

 

25.

Sze

 

26.

Cs

 

27.

P

 

28.

Szo

 

29.

V

 

30.

H

Osztályozó vizsgák kezdete

31.

K

 

J  Ú  N  I  U  S

1.

Sze

emelt szint szóbeli időszak kezdete; a felvételi jogorvoslati eljárás vége

2.

Cs

 

3.

P

Nemzeti Összetartozás Napja, 3. óra végén, felelős:Kis Éva

4.

Szo

 

5.

V

 

6.

H

Pünkösd hétfő

7.

K

 

8.

Sze

 

9.

Cs

emelt szint szóbeli időszak vége

10.

P

 

11.

Szo

 

12.

V

 

13.

H

Középszintű szóbeli érettségik kezdete; Osztályozó konferencia

14.

K

Vidám tanévzáró (felelős: Nagy Péter és a DÖK)

15.

Sze

Utolsó tanítási nap;

eredmények feltötése a Nemzeti Egységes Tanulói Fittségi Teszt rendszerbe

16.

Cs

 

17.

P

 

18.

Szo

 

19.

V

 

20.

H

 

21.

K

 

22.

Sze

Évzáró ünnepség 18:00, kitűnők fogadása,

 Deákos tehetség díj átadása; beíratkozás

23.

Cs

 

24.

P

Középszintű szóbeli érettségik vége

25.

Szo

 

26.

V

 

27.

H

 

28.

K

 

29.

Sze

 

30.

Cs

Záróértekezlet

J  Ú  L  I  U  S

1.

P

 

2.

Sz

 

3.

V