Írásbeli érettségi terembeosztás 2020. április 29. szerda
 

Írásbeli érettségi terembeosztás Magyar írásbeli érettségi terembeosztása. Vizsga időpontja:2020.05.04 9:00


A termek az alábbi helyen találhatók:

Tornacsarnok A – a Gedói Általános Iskola felőli oldala a csarnoknak

Tornacsarnok B – a csarnok középső része

Tornacsarnok C – Krúdy Szakképző Iskola felőli oldala a csarnoknak

A csarnokba való bejutás a Krúdy iskola felöli bejáraton keresztül lehetséges.

 

A 2/A teremhez a menzán keresztüli bejáratot lehet használni!

A többi terem a főbejáraton keresztül közelíthető meg! Gyülekezni két oldalt, a rámpák alján, a megfelelő távolság betartásával kell!

Külsős vizsgázóink az E osztályban szerepelnek!

12 A

Név Vizsgacsoport neve Terem
Balla András Kornél 12 a magyar dfg/220
Bárány Réka 12 a magyar dfg/220
Dávid Adrienn 12 a magyar dfg/220
Erdős Soma Dániel 12 a magyar dfg/220
Földesi Ádám 12 a magyar dfg/220
Györgydeák Levente 12 a magyar dfg/220
Herman Fruzsina 12 a magyar dfg/220
Hoffmann Liza 12 a magyar dfg/220
Kereső Alexa 12 a magyar dfg/220
Kinda Cintia 12 a magyar dfg/220
Kovács Noémi 12 a magyar dfg/222
Kovács Szilárd Ferenc 12 a magyar dfg/222
Kozma Miklós Filip 12 a magyar dfg/222
Lacsán Lili 12 a magyar dfg/222
Marton Éva 12 a magyar dfg/222
Mucsi Barna 12 a magyar dfg/222
Nacsa Petra Annamária 12 a magyar dfg/222
Németh Csaba 12 a magyar dfg/222
Németh Liliána 12 a magyar dfg/222
Papp Dániel Áron 12 a magyar dfg/222
Pesti Gellért 12 a magyar színházterem
Szabó Luca 12 a magyar dfg/232
Szép Ferenc Richárd 12 a magyar dfg/232
Szoboszlai Tamás 12 a magyar dfg/232
Szűcs Gergő Péter 12 a magyar dfg/232
Tabatabai Nejad Petra 12 a magyar dfg/232
Tóth Réka Dominika 12 a magyar dfg/232
Vincze Lili 12 a magyar dfg/232

12 B

Név Vizsgacsoport neve Terem
Arara Sulara 12 b magyar dfg/232
Balán Norbert 12 b magyar dfg/232
Balogh Dominika 12 b magyar dfg/233
Bozóki Viktória Angéla 12 b magyar dfg/233
Deluchi Mira 12 b magyar dfg/2A
Demeter Donát 12 b magyar dfg/233
Erdős Alexandra 12 b magyar dfg/233
Hámori Tamás Viktor 12 b magyar dfg/233
Juhász Janka 12 b magyar dfg/233
Kerekes Lili 12 b magyar dfg/233
Kismárton Beatrix 12 b magyar dfg/233
Kovács Anna 12 b magyar dfg/233
Kovács Edina 12 b magyar dfg/233
Kucska Domonkos 12 b magyar dfg/235
Magyar Bálint 12 b magyar dfg/235
Matuska Zsófia Mária 12 b magyar dfg/235
Mészáros Eszter 12 b magyar dfg/235
Molnár Emese Zsuzsanna 12 b magyar dfg/235
Nagypál Lili 12 b magyar dfg/235
Német Dániel 12 b magyar dfg/235
Olajos Boglárka 12 b magyar dfg/235
Papdi Viktória 12 b magyar dfg/235
Petheő Bence László 12 b magyar dfg/235
Pördi Domán Tamás 12 b magyar dfg/230
Purosz Ahilleasz 12 b magyar dfg/230
Serfőző Krisztián 12 b magyar dfg/230
Szalai Rebeka 12 b magyar dfg/230
Szatmári Milán 12 b magyar dfg/238
Vajda Villő 12 b magyar dfg/238
Vangel Erik 12 b magyar dfg/238
Vincze Bianka 12 b magyar dfg/238

12 C

Név Vizsgacsoport neve Terem
Ágoston Máté Bence 12 c magyar dfg/26
Czirok Dávid Sándor 12 c magyar dfg/26
Fábián Flóra 12 c magyar dfg/26
Fődi Kata 12 c magyar dfg/26
Gazdag Panna Kata 12 c magyar dfg/26
Gémes Alexandra 12 c magyar dfg/26
Gonda Nóra 12 c magyar dfg/26
Hájas Dorka Boglárka 12 c magyar dfg/26
Horváth Orsolya 12 c magyar dfg/29
Kokovai Odett 12 c magyar dfg/29
Kónya Barbara Luca 12 c magyar dfg/29
Kotogány Ádám Tamás 12 c magyar dfg/29
Kovács Lili 12 c magyar dfg/29
Kurai Zoltán 12 c magyar dfg/29
Lőrincz Marcell 12 c magyar dfg/29
Molnár Hella 12 c magyar dfg/29
Molnár Laura Barbara 12 c magyar dfg/29
Pálinkás Réka 12 c magyar dfg/29
Vágó Barnabás 12 c magyar dfg/31

 

12 D

Név Vizsgacsoport neve Terem
Császár Nikolett 12 d magyar dfg/31
Festő-Szabó László 12 d magyar dfg/31
Fülöp Krisztián 12 d magyar dfg/31
Gábor Gréta 12 d magyar dfg/31
Gazsó Rebeka Dorina 12 d magyar dfg/31
Gyimes Anna Réka 12 d magyar dfg/31
Heizler Richárd 12 d magyar dfg/31
Illés Petra Kata 12 d magyar dfg/31
Juhász Milán 12 d magyar dfg/31
Káposzta Kristóf 12 d magyar dfg/39
Kárász Krisztián 12 d magyar dfg/39
Kaszai Zoltán 12 d magyar dfg/39
Kiss Vivien 12 d magyar dfg/39
Kmetykó Péter Márk 12 d magyar dfg/39
Kuba Kata Zsófi 12 d magyar dfg/39
Lakatos Rita 12 d magyar dfg/39
Pipicz Dominika 12 d magyar dfg/39
Salánki Márk 12 d magyar dfg/39
Sándor Alex Zsolt 12 d magyar dfg/41
Schrott Regina Adrienn 12 d magyar dfg/41
Sugár Anna 12 d magyar dfg/41
Szakács Tünde 12 d magyar dfg/41
Urbán Dóra 12 d magyar dfg/41
Varga Réka 12 d magyar dfg/41
Vass Katalin 12 d magyar dfg/41

12 E

Név Vizsgacsoport neve Terem
Apró Vivien Dóra 12 e magyar dfg/41
Bakos Levente 12 e magyar dfg/41
Bérczi Péter 12 e magyar dfg/41
Nagy Levente 12 e magyar dfg/44
Nagygéci Noémi 12 e magyar dfg/44
Ódry Krisztina 12 e magyar dfg/44
Papp Dávid 12 e magyar dfg/44
Papp Sándor János 12 e magyar dfg/44
Sági Péter Antal 12 e magyar dfg/44
Szikora Bence Pál 12 e magyar dfg/44
Szombati Balázs Csaba 12 e magyar dfg/44
Terhes Martin 12 e magyar dfg/101/A
Tóth Csenge 12 e magyar színházterem
Uri Alexandra 12 e magyar dfg/101/A
Váradi Móric 12 e magyar dfg/101/A
Varga Ádám 12 e magyar dfg/101/A
Végh Máté 12 e magyar dfg/101/A
Darázs Áron 12 e magyar dfg/43
Forró Balázs Máté 12 e magyar dfg/43
Gémes Máté 12 e magyar dfg/43
Hortobágyi Sára 12 e magyar dfg/43
Horváth István 12 e magyar dfg/43
Kovács Norbert 12 e magyar dfg/43
Kunyi Natália 12 e magyar dfg/43
Lóki Roland Norbert 12 e magyar dfg/43
Luczó Dominik 12 e magyar dfg/43
Matusovits Balázs Döme 12 e magyar dfg/43

12 F

Név Vizsgacsoport neve Terem
Ábel Tibor 12 f magyar dfg/Tornacsarnok A
Balogh Szilárd 12 f magyar dfg/Tornacsarnok A
Baranyi Lili 12 f magyar dfg/Tornacsarnok A
Bata Réka 12 f magyar dfg/Tornacsarnok A
Bella Viktória 12 f magyar dfg/Tornacsarnok A
Borbély Regina Bianka 12 f magyar dfg/Tornacsarnok A
Budai Bálint Boldizsár 12 f magyar dfg/Tornacsarnok A
Csiszár Patrik Attila 12 f magyar dfg/Tornacsarnok A
Deák Fanni 12 f magyar dfg/Tornacsarnok A
Dudás Fruzsina 12 f magyar dfg/Tornacsarnok A
Fazekas István Richárd 12 f magyar dfg/Tornacsarnok B
Fekete Fruzsina 12 f magyar dfg/Tornacsarnok B
Héjja Viktória 12 f magyar dfg/Tornacsarnok B
Hermán Ariella Blanka 12 f magyar dfg/Tornacsarnok B
Hovanyecz Attila Martin 12 f magyar dfg/Tornacsarnok B
Kalapács Ferenc Marcell 12 f magyar dfg/Tornacsarnok B
Király Ádám 12 f magyar dfg/Tornacsarnok B
Klein Zita 12 f magyar dfg/Tornacsarnok B
Magyari Petra 12 f magyar dfg/Tornacsarnok B
Neupert Erik 12 f magyar dfg/Tornacsarnok B
Ottlik Máté 12 f magyar dfg/Tornacsarnok C
Papp Lilla 12 f magyar dfg/Tornacsarnok C
Rabecz Valter Roland 12 f magyar dfg/Tornacsarnok C
Rekecki Ivett Erika 12 f magyar dfg/Tornacsarnok C
Rideg Ninett 12 f magyar dfg/Tornacsarnok C
Rózsa Sára 12 f magyar dfg/Tornacsarnok C
Sallai Marcell János 12 f magyar dfg/Tornacsarnok C
Szabó Csenge 12 f magyar dfg/Tornacsarnok C
Takó Soma 12 f magyar dfg/Tornacsarnok C
Varga Boldizsár 12 f magyar dfg/Tornacsarnok C
Vass Péter Imre 12 f magyar dfg/101/A

12 G

Név Vizsgacsoport neve Terem
Berki Balázs 12 g magyar dfg/126
Biri Gábor György 12 g magyar dfg/126
Boros Panna Jázmin 12 g magyar dfg/126
Csenteri Zoltán Tivadar 12 g magyar dfg/126
Engi Anna 12 g magyar dfg/126
Farkas Kata 12 g magyar dfg/126
Fülöp Ádám 12 g magyar dfg/126
Győző Levente 12 g magyar dfg/126
Gyuris Balázs Ferenc 12 g magyar dfg/126
Kis András Ádám 12 g magyar dfg/127
Lakatos Lolita 12 g magyar dfg/127
Lázár Bálint 12 g magyar dfg/127
Madránszki Bence 12 g magyar dfg/127
Mészáros Angelika 12 g magyar dfg/127
Nagy-Mikola Sándor 12 g magyar dfg/127
Papillon Levente 12 g magyar dfg/127
Rovó Krisztina 12 g magyar dfg/127
Sallai Mirandella Violetta 12 g magyar dfg/127
Szloboda Kristóf 12 g magyar dfg/127
Tóth Eszter 12 g magyar dfg/130
Tóth Viktória Réka 12 g magyar dfg/130
Ungi Beatrix 12 g magyar dfg/130
Varga Lili Boglárka 12 g magyar dfg/126
Farkas Maximilián 12 g magyar színházterem
Rigó Kristóf István 12 g magyar színházterem
Szatmári Luca 12 g magyar színházterem
Bálint Ábel 12 g magyar dfg/125
Zakar Boglárka 12 g magyar dfg/125

12 H

Név Vizsgacsoport neve Terem
Bárány Szabolcs 12 h magyar dfg/130
Berényi Enikő 12 h magyar dfg/130
Bozóki Márk Dávid 12 h magyar dfg/130
Darázs Dominik 12 h magyar dfg/130
Fekete Károly 12 h magyar dfg/14
Gábor Eszter 12 h magyar dfg/14
Juhász Tímea 12 h magyar dfg/14
Kecskeméti Réka 12 h magyar dfg/14
Kormányos Patrik 12 h magyar dfg/14
Kovács Hanna 12 h magyar dfg/14
Kovács Renáta 12 h magyar dfg/14
Kristóffy Zsolt János 12 h magyar dfg/14
Kucsera Csenge 12 h magyar dfg/14
Kura Domonkos Márk 12 h magyar dfg/14
Lacsán Péter 12 h magyar dfg/15
Mészáros Orsolya 12 h magyar dfg/15
Muskó Fanni 12 h magyar dfg/15
Nagy Patrik Dominik 12 h magyar dfg/15
Nagy Réka 12 h magyar dfg/15
Német Kinga 12 h magyar dfg/15
Oláh Dániel 12 h magyar dfg/15
Orvos Dániel 12 h magyar dfg/15
Pál Krisztián Zoltán 12 h magyar dfg/15
Papp Péter László 12 h magyar dfg/15
Szántó Adrienn 12 h magyar dfg/10
Szöri Virág Alexandra 12 h magyar dfg/10
Toldi Brigitta 12 h magyar dfg/10
Tóth Andrea 12 h magyar dfg/10
Török Marcell József 12 h magyar dfg/10
Boldizsár Mihály 12 h magyar dfg/125
Varga Dániel 12 h magyar dfg/125