Írásbeli érettségi terembeosztás 2020. április 29. szerda
 

Írásbeli érettségi terembeosztás Matematika írásbeli érettségi terembeosztása. Vizsga időpontja:2020.05.05 9:00


A termek az alábbi helyen találhatók:

Tornacsarnok A – a Gedói Általános Iskola felőli oldala a csarnoknak

Tornacsarnok B – a csarnok középső része

Tornacsarnok C – Krúdy Szakképző Iskola felőli oldala a csarnoknak

A csarnokba való bejutás a Krúdy iskola felöli bejáraton keresztül lehetséges.

 

A 2/A teremhez a menzán keresztüli bejáratot lehet használni!

A többi terem a főbejáraton keresztül közelíthető meg! Gyülekezni két oldalt, a rámpák alján, a megfelelő távolság betartásával kell!

Külsős vizsgázóink az E osztályban szerepelnek!

12 A

Név Vizsgacsoport neve Terem
Balla András Kornél 12 a matematika dfg/39
Bárány Réka 12 a matematika dfg/39
Dávid Adrienn 12 a matematika dfg/39
Erdős Soma Dániel 12 a matematika dfg/39
Földesi Ádám 12 a matematika dfg/39
Herman Fruzsina 12 a matematika dfg/39
Hoffmann Liza 12 a matematika dfg/39
Kereső Alexa 12 a matematika dfg/41
Kinda Cintia 12 a matematika dfg/41
Kovács Noémi 12 a matematika dfg/41
Kovács Szilárd Ferenc 12 a matematika dfg/41
Kozma Miklós Filip 12 a matematika dfg/41
Lacsán Lili 12 a matematika dfg/41
Marton Éva 12 a matematika dfg/41
Mucsi Barna 12 a matematika dfg/41
Nacsa Petra Annamária 12 a matematika dfg/41
Németh Csaba 12 a matematika dfg/41
Németh Liliána 12 a matematika dfg/43
Papp Dániel Áron 12 a matematika dfg/43
Szabó Luca 12 a matematika dfg/43
Szép Ferenc Richárd 12 a matematika dfg/43
Szoboszlai Tamás 12 a matematika dfg/43
Szűcs Gergő Péter 12 a matematika dfg/43
Tabatabai Nejad Petra 12 a matematika dfg/43
Vincze Lili 12 a matematika dfg/43
Pesti Gellért 12 a matematika színházterem
Györgydeák Levente 12 a matematika dfg/26

12 B

Név Vizsgacsoport neve Terem
Arara Sulara 12 b matematika dfg/26
Balán Norbert 12 b matematika dfg/26
Balogh Dominika 12 b matematika dfg/26
Deluchi Mira 12 b matematika dfg/2A
Erdős Alexandra 12 b matematika dfg/26
Juhász Janka 12 b matematika dfg/26
Kerekes Lili 12 b matematika dfg/26
Kis Dóra Klaudia 12 b matematika dfg/26
Kismárton Beatrix 12 b matematika dfg/29
Kovács Anna 12 b matematika dfg/29
Kovács Edina 12 b matematika dfg/29
Kucska Domonkos 12 b matematika dfg/29
Magyar Bálint 12 b matematika dfg/29
Matuska Zsófia Mária 12 b matematika dfg/29
Mészáros Eszter 12 b matematika dfg/29
Nagypál Lili 12 b matematika dfg/29
Német Dániel 12 b matematika dfg/29
Olajos Boglárka 12 b matematika dfg/29
Papdi Viktória 12 b matematika dfg/31
Petheő Bence László 12 b matematika dfg/31
Pördi Domán Tamás 12 b matematika dfg/31
Purosz Ahilleasz 12 b matematika dfg/31
Szalai Rebeka 12 b matematika dfg/31
Szatmári Milán 12 b matematika dfg/31
Vajda Villő 12 b matematika dfg/31
Vangel Erik 12 b matematika dfg/31
Vincze Bianka 12 b matematika dfg/31

12 C

Név Vizsgacsoport neve Terem
Ágoston Máté Bence 12 c matematika dfg/44
Boros Boglárka 12 c matematika dfg/44
Buda Nikolett Anna 12 c matematika dfg/44
Czirok Dávid Sándor 12 c matematika dfg/44
Fábián Flóra 12 c matematika dfg/44
Fődi Kata 12 c matematika dfg/44
Gazdag Panna Kata 12 c matematika dfg/44
Gémes Alexandra 12 c matematika dfg/44
Gonda Nóra 12 c matematika dfg/126
Hájas Dorka Boglárka 12 c matematika dfg/126
Hajzer Anett 12 c matematika dfg/126
Horváth Orsolya 12 c matematika dfg/126
Kokovai Odett 12 c matematika dfg/126
Kónya Barbara Luca 12 c matematika dfg/126
Kotogány Ádám Tamás 12 c matematika dfg/126
Kovács Lili 12 c matematika dfg/126
Kurai Zoltán 12 c matematika dfg/126
Lőrincz Marcell 12 c matematika dfg/126
Márton Gabriella 12 c matematika dfg/130
Molnár Hella 12 c matematika dfg/130
Molnár Laura Barbara 12 c matematika dfg/130
Németi Eszter 12 c matematika dfg/130
Olti Ferenc Dávid 12 c matematika dfg/130
Pálinkás Réka 12 c matematika dfg/130
Sebők Réka 12 c matematika dfg/130
Vágó Barnabás 12 c matematika dfg/130

12 D

Név Vizsgacsoport neve Terem
Császár Nikolett 12 d matematika dfg/127
Festő-Szabó László 12 d matematika dfg/127
Fülöp Krisztián 12 d matematika dfg/127
Gazsó Rebeka Dorina 12 d matematika dfg/127
Gyimes Anna Réka 12 d matematika dfg/127
Heizler Richárd 12 d matematika dfg/127
Illés Petra Kata 12 d matematika dfg/127
Juhász Milán 12 d matematika dfg/127
Káposzta Kristóf 12 d matematika dfg/127
Kárász Krisztián 12 d matematika dfg/127
Kaszai Zoltán 12 d matematika dfg/220
Kiss Vivien 12 d matematika dfg/220
Kmetykó Péter Márk 12 d matematika dfg/220
Kuba Kata Zsófi 12 d matematika dfg/220
Lakatos Rita 12 d matematika dfg/220
Ménesi Flóra 12 d matematika dfg/220
Pipicz Dominika 12 d matematika dfg/220
Salánki Márk 12 d matematika dfg/220
Sándor Alex Zsolt 12 d matematika dfg/220
Schrott Regina Adrienn 12 d matematika dfg/220
Sugár Anna 12 d matematika dfg/222
Szakács Tünde 12 d matematika dfg/222
Urbán Dóra 12 d matematika dfg/222
Varga Réka 12 d matematika dfg/222
Vass Katalin 12 d matematika dfg/222

12 E

Név Vizsgacsoport neve Terem
Apró Vivien Dóra 12 e matematika dfg/222
Bakos Levente 12 e matematika dfg/222
Bérczi Péter 12 e matematika dfg/222
Gémes Máté 12 e matematika dfg/222
Kovács Norbert 12 e matematika dfg/222
Kunyi Natália 12 e matematika dfg/232
Luczó Dominik 12 e matematika dfg/232
Matusovits Balázs Döme 12 e matematika dfg/232
Ódry Krisztina 12 e matematika dfg/232
PÁHI KLAUDIA 12 e matematika dfg/232
Sági Péter Antal 12 e matematika dfg/232
Szombati Balázs Csaba 12 e matematika dfg/232
Uri Alexandra 12 e matematika dfg/232
Végh Máté 12 e matematika dfg/232
Tóth Csenge 12 e matematika színházterem

12 F

Név Vizsgacsoport neve Terem
Ábel Tibor 12 f matematika dfg/Tornacsarnok A
Balogh Szilárd 12 f matematika dfg/Tornacsarnok A
Baranyi Lili 12 f matematika dfg/Tornacsarnok A
Bella Viktória 12 f matematika dfg/Tornacsarnok A
Borbély Regina Bianka 12 f matematika dfg/Tornacsarnok A
Budai Bálint Boldizsár 12 f matematika dfg/Tornacsarnok A
Csiszár Patrik Attila 12 f matematika dfg/Tornacsarnok A
Deák Fanni 12 f matematika dfg/Tornacsarnok A
Dudás Fruzsina 12 f matematika dfg/Tornacsarnok A
Fazekas István Richárd 12 f matematika dfg/Tornacsarnok A
Héjja Viktória 12 f matematika dfg/Tornacsarnok B
Hermán Ariella Blanka 12 f matematika dfg/Tornacsarnok B
Hovanyecz Attila Martin 12 f matematika dfg/Tornacsarnok B
Kalapács Ferenc Marcell 12 f matematika dfg/Tornacsarnok B
Király Ádám 12 f matematika dfg/Tornacsarnok B
Klein Zita 12 f matematika dfg/Tornacsarnok B
Magyari Petra 12 f matematika dfg/Tornacsarnok B
Neupert Erik 12 f matematika dfg/Tornacsarnok B
Ottlik Máté 12 f matematika dfg/Tornacsarnok B
Papp Lilla 12 f matematika dfg/Tornacsarnok C
Rabecz Valter Roland 12 f matematika dfg/Tornacsarnok C
Rekecki Ivett Erika 12 f matematika dfg/Tornacsarnok C
Rideg Ninett 12 f matematika dfg/Tornacsarnok C
Rózsa Sára 12 f matematika dfg/Tornacsarnok C
Sallai Marcell János 12 f matematika dfg/Tornacsarnok C
Szabó Csenge 12 f matematika dfg/Tornacsarnok C
Takó Soma 12 f matematika dfg/Tornacsarnok C
Varga Boldizsár 12 f matematika dfg/Tornacsarnok C
Vass Péter Imre 12 f matematika dfg/Tornacsarnok C

12 G

Név Vizsgacsoport neve Terem
Bátori Máté Márk 12 g matematika dfg/233
Berki Balázs 12 g matematika dfg/233
Biri Gábor György 12 g matematika dfg/233
Boros Panna Jázmin 12 g matematika dfg/233
Csenteri Zoltán Tivadar 12 g matematika dfg/233
Engi Anna 12 g matematika dfg/233
Farkas Kata 12 g matematika dfg/233
Fejes Vivien Vanessza 12 g matematika dfg/233
Fülöp Ádám 12 g matematika dfg/235
Gyuris Balázs Ferenc 12 g matematika dfg/235
Kis András Ádám 12 g matematika dfg/235
Lakatos Lolita 12 g matematika dfg/235
Lázár Bálint 12 g matematika dfg/235
Madránszki Bence 12 g matematika dfg/235
Mészáros Angelika 12 g matematika dfg/235
Nagy-Mikola Sándor 12 g matematika dfg/235
Papillon Levente 12 g matematika dfg/235
Rovó Krisztina 12 g matematika dfg/10
Sallai Mirandella Violetta 12 g matematika dfg/10
Smányi Réka 12 g matematika dfg/10
Szloboda Kristóf 12 g matematika dfg/10
Tóth Viktória Réka 12 g matematika dfg/10
Ungi Beatrix 12 g matematika dfg/10
Varga Lili Boglárka 12 g matematika dfg/10
Farkas Maximilián 12 g matematika színházterem
Frajsták Raul 12 g matematika színházterem
Rigó Kristóf István 12 g matematika színházterem
Szatmári Luca 12 g matematika színházterem
Bálint Ábel 12 g matematika dfg/125

12 H

Név Vizsgacsoport neve Terem
Bárány Szabolcs 12 h matematika dfg/14
Berényi Enikő 12 h matematika dfg/14
Bozóki Márk Dávid 12 h matematika dfg/14
Darázs Dominik 12 h matematika dfg/14
Fekete Károly 12 h matematika dfg/14
Gábor Eszter 12 h matematika dfg/14
Juhász Tímea 12 h matematika dfg/14
Kecskeméti Réka 12 h matematika dfg/14
Kormányos Patrik 12 h matematika dfg/14
Kovács Hanna 12 h matematika dfg/14
Kovács Renáta 12 h matematika dfg/15
Kristóffy Zsolt János 12 h matematika dfg/15
Kucsera Csenge 12 h matematika dfg/15
Lacsán Péter 12 h matematika dfg/15
Mészáros Orsolya 12 h matematika dfg/15
Muskó Fanni 12 h matematika dfg/15
Nagy Patrik Dominik 12 h matematika dfg/15
Nagy Réka 12 h matematika dfg/15
Német Kinga 12 h matematika dfg/15
Oláh Dániel 12 h matematika dfg/15
Orvos Dániel 12 h matematika dfg/101/A
Szántó Adrienn 12 h matematika dfg/101/A
Szöri Virág Alexandra 12 h matematika dfg/101/A
Toldi Brigitta 12 h matematika dfg/101/A
Tóth Andrea 12 h matematika dfg/101/A
Török Marcell József 12 h matematika dfg/101/A