Írásbeli érettségi terembeosztás 2020. április 29. szerda
 

Írásbeli érettségi terembeosztás Történelem írásbeli érettségi terembeosztása. Vizsga időpontja:2020.05.06 9:00


A termek az alábbi helyen találhatók:

Tornacsarnok A – a Gedói Általános Iskola felőli oldala a csarnoknak

Tornacsarnok B – a csarnok középső része

Tornacsarnok C – Krúdy Szakképző Iskola felőli oldala a csarnoknak

A csarnokba való bejutás a Krúdy iskola felöli bejáraton keresztül lehetséges.

 

A 2/A teremhez a menzán keresztüli bejáratot lehet használni!

A többi terem a főbejáraton keresztül közelíthető meg! Gyülekezni két oldalt, a rámpák alján, a megfelelő távolság betartásával kell!

Külsős vizsgázóink az E osztályban szerepelnek!

12 A

Név Vizsgacsoport neve Terem
Balla András Kornél 12 a történelem dfg/29
Erdős Soma Dániel 12 a történelem dfg/29
Földesi Ádám 12 a történelem dfg/29
Györgydeák Levente 12 a történelem dfg/29
Herman Fruzsina 12 a történelem dfg/29
Hoffmann Liza 12 a történelem dfg/29
Kereső Alexa 12 a történelem dfg/29
Kinda Cintia 12 a történelem dfg/29
Kovács Szilárd Ferenc 12 a történelem dfg/29
Kozma Miklós Filip 12 a történelem dfg/29
Lacsán Lili 12 a történelem dfg/31
Mucsi Barna 12 a történelem dfg/31
Nacsa Petra Annamária 12 a történelem dfg/31
Németh Csaba 12 a történelem dfg/31
Németh Liliána 12 a történelem dfg/31
Szabó Luca 12 a történelem dfg/31
Szép Ferenc Richárd 12 a történelem dfg/31
Tabatabai Nejad Petra 12 a történelem dfg/31
Tóth Réka Dominika 12 a történelem dfg/31
Vincze Lili 12 a történelem dfg/31
Pesti Gellért 12 a történelem színházterem

12 B

Név Vizsgacsoport neve Terem
Deluchi Mira 12 b történelem dfg/2A
Arara Sulara 12 b történelem dfg/41
Balán Norbert 12 b történelem dfg/41
Balogh Dominika 12 b történelem dfg/41
Bozóki Viktória Angéla 12 b történelem dfg/41
Demeter Donát 12 b történelem dfg/41
Erdős Alexandra 12 b történelem dfg/41
Hámori Tamás Viktor 12 b történelem dfg/41
Juhász Janka 12 b történelem dfg/41
Kerekes Lili 12 b történelem dfg/41
Kis Dóra Klaudia 12 b történelem dfg/41
Kismárton Beatrix 12 b történelem dfg/43
Kovács Anna 12 b történelem dfg/43
Kovács Edina 12 b történelem dfg/43
Magyar Bálint 12 b történelem dfg/43
Matuska Zsófia Mária 12 b történelem dfg/43
Mészáros Eszter 12 b történelem dfg/43
Molnár Emese Zsuzsanna 12 b történelem dfg/43
Nagypál Lili 12 b történelem dfg/43
Német Dániel 12 b történelem dfg/43
Papdi Viktória 12 b történelem dfg/43
Petheő Bence László 12 b történelem dfg/44
Pördi Domán Tamás 12 b történelem dfg/44
Purosz Ahilleasz 12 b történelem dfg/44
Serfőző Krisztián 12 b történelem dfg/44
Szalai Rebeka 12 b történelem dfg/44
Szatmári Milán 12 b történelem dfg/44
Vajda Villő 12 b történelem dfg/44
Vincze Bianka 12 b történelem dfg/44

12 C

Név Vizsgacsoport neve Terem
Ágoston Máté Bence 12 c történelem dfg/126
Boros Boglárka 12 c történelem dfg/126
Buda Nikolett Anna 12 c történelem dfg/126
Fábián Flóra 12 c történelem dfg/126
Fődi Kata 12 c történelem dfg/126
Hajzer Anett 12 c történelem dfg/126
Horváth Orsolya 12 c történelem dfg/126
Kovács Lili 12 c történelem dfg/126
Kurai Zoltán 12 c történelem dfg/126
Lőrincz Marcell 12 c történelem dfg/126
Márton Gabriella 12 c történelem dfg/127
Molnár Laura Barbara 12 c történelem dfg/127
Németi Eszter 12 c történelem dfg/127
Olti Ferenc Dávid 12 c történelem dfg/127
Sebők Réka 12 c történelem dfg/127
Vágó Barnabás 12 c történelem dfg/127

12 D

Név Vizsgacsoport neve Terem
Császár Nikolett 12 d történelem dfg/127
Fülöp Krisztián 12 d történelem dfg/127
Gábor Gréta 12 d történelem dfg/127
Gazsó Rebeka Dorina 12 d történelem dfg/127
Gyimes Anna Réka 12 d történelem dfg/130
Illés Petra Kata 12 d történelem dfg/130
Kaszai Zoltán 12 d történelem dfg/130
Kiss Vivien 12 d történelem dfg/130
Kmetykó Péter Márk 12 d történelem dfg/130
Kuba Kata Zsófi 12 d történelem dfg/130
Lakatos Rita 12 d történelem dfg/130
Ménesi Flóra 12 d történelem dfg/130
Pipicz Dominika 12 d történelem dfg/130
Salánki Márk 12 d történelem dfg/220
Schrott Regina Adrienn 12 d történelem dfg/220
Sugár Anna 12 d történelem dfg/220
Urbán Dóra 12 d történelem dfg/220
Varga Réka 12 d történelem dfg/220
Vass Katalin 12 d történelem dfg/220

12 E

Név Vizsgacsoport neve Terem
Apró Vivien Dóra 12 e történelem dfg/220
Bakos Levente 12 e történelem dfg/220
Bérczi Péter 12 e történelem dfg/220
Darázs Áron 12 e történelem dfg/220
Forró Balázs Máté 12 e történelem dfg/222
Gémes Máté 12 e történelem dfg/222
Hortobágyi Sára 12 e történelem dfg/222
Kovács Norbert 12 e történelem dfg/222
Kunyi Natália 12 e történelem dfg/222
Lóki Roland Norbert 12 e történelem dfg/222
Luczó Dominik 12 e történelem dfg/222
Matusovits Balázs Döme 12 e történelem dfg/222
Nagy Levente 12 e történelem dfg/222
Nagygéci Noémi 12 e történelem dfg/222
Ódry Krisztina 12 e történelem dfg/232
Papp Dávid 12 e történelem dfg/232
Papp Sándor János 12 e történelem dfg/232
Sági Péter Antal 12 e történelem dfg/232
Szikora Bence Pál 12 e történelem dfg/232
Szombati Balázs Csaba 12 e történelem dfg/232
Terhes Martin 12 e történelem dfg/232
Uri Alexandra 12 e történelem dfg/232
Váradi Móric 12 e történelem dfg/232
Varga Ádám 12 e történelem dfg/233
Végh Máté 12 e történelem dfg/233

12 F

Név Vizsgacsoport neve Terem
Ábel Tibor 12 f történelem dfg/Tornacsarnok A
Bata Réka 12 f történelem dfg/Tornacsarnok A
Bella Viktória 12 f történelem dfg/Tornacsarnok A
Budai Bálint Boldizsár 12 f történelem dfg/Tornacsarnok A
Csiszár Patrik Attila 12 f történelem dfg/Tornacsarnok A
Dudás Fruzsina 12 f történelem dfg/Tornacsarnok A
Fazekas István Richárd 12 f történelem dfg/Tornacsarnok A
Fekete Fruzsina 12 f történelem dfg/Tornacsarnok A
Héjja Viktória 12 f történelem dfg/Tornacsarnok A
Hovanyecz Attila Martin 12 f történelem dfg/Tornacsarnok A
Sallai Marcell János 12 f történelem dfg/Tornacsarnok B
Szabó Csenge 12 f történelem dfg/Tornacsarnok B
Varga Boldizsár 12 f történelem dfg/Tornacsarnok B
Kalapács Ferenc Marcell 12 f történelem dfg/Tornacsarnok C
Király Ádám 12 f történelem dfg/Tornacsarnok C
Magyari Petra 12 f történelem dfg/Tornacsarnok C
Neupert Erik 12 f történelem dfg/Tornacsarnok C
Ottlik Máté 12 f történelem dfg/Tornacsarnok C
Papp Lilla 12 f történelem dfg/Tornacsarnok C
Rabecz Valter Roland 12 f történelem dfg/Tornacsarnok C
Rekecki Ivett Erika 12 f történelem dfg/Tornacsarnok C
Rideg Ninett 12 f történelem dfg/Tornacsarnok C
Rózsa Sára 12 f történelem dfg/Tornacsarnok C

12 G

Név Vizsgacsoport neve Terem
Szloboda Kristóf 12 g történelem dfg/10
Tóth Eszter 12 g történelem dfg/10
Tóth Viktória Réka 12 g történelem dfg/10
Ungi Beatrix 12 g történelem dfg/10
Varga Lili Boglárka 12 g történelem dfg/10
Bálint Ábel 12 g történelem dfg/125
Zakar Boglárka 12 g történelem dfg/125
Bátori Máté Márk 12 g történelem dfg/233
Berki Balázs 12 g történelem dfg/233
Biri Gábor György 12 g történelem dfg/233
Boros Panna Jázmin 12 g történelem dfg/233
Engi Anna 12 g történelem dfg/233
Farkas Kata 12 g történelem dfg/233
Fejes Vivien Vanessza 12 g történelem dfg/233
Madránszki Bence 12 g történelem dfg/235
Mészáros Angelika 12 g történelem dfg/235
Nagy-Mikola Sándor 12 g történelem dfg/235
Papillon Levente 12 g történelem dfg/235
Rovó Krisztina 12 g történelem dfg/235
Sallai Mirandella Violetta 12 g történelem dfg/235
Smányi Réka 12 g történelem dfg/235
Fülöp Ádám 12 g történelem dfg/Tornacsarnok B
Győző Levente 12 g történelem dfg/Tornacsarnok B
Gyuris Balázs Ferenc 12 g történelem dfg/Tornacsarnok B
Kis András Ádám 12 g történelem dfg/Tornacsarnok B
Lakatos Lolita 12 g történelem dfg/Tornacsarnok B
Lázár Bálint 12 g történelem dfg/Tornacsarnok B
Farkas Maximilián 12 g történelem színházterem
Frajsták Raul 12 g történelem színházterem
Rigó Kristóf István 12 g történelem színházterem
Szatmári Luca 12 g történelem színházterem

12 H

Név Vizsgacsoport neve Terem
Bárány Szabolcs 12 h történelem dfg/10
Berényi Enikő 12 h történelem dfg/10
Bozóki Márk Dávid 12 h történelem dfg/10
Darázs Dominik 12 h történelem dfg/10
Boldizsár Mihály 12 h történelem dfg/125
Varga Dániel 12 h történelem dfg/125
Fekete Károly 12 h történelem dfg/14
Gábor Eszter 12 h történelem dfg/14
Juhász Tímea 12 h történelem dfg/14
Kecskeméti Réka 12 h történelem dfg/14
Kormányos Patrik 12 h történelem dfg/14
Kovács Hanna 12 h történelem dfg/14
Kovács Renáta 12 h történelem dfg/14
Kristóffy Zsolt János 12 h történelem dfg/14
Kucsera Csenge 12 h történelem dfg/14
Kura Domonkos Márk 12 h történelem dfg/14
Lacsán Péter 12 h történelem dfg/15
Mészáros Orsolya 12 h történelem dfg/15
Muskó Fanni 12 h történelem dfg/15
Nagy Réka 12 h történelem dfg/15
Német Kinga 12 h történelem dfg/15
Oláh Dániel 12 h történelem dfg/15
Orvos Dániel 12 h történelem dfg/15
Pál Krisztián Zoltán 12 h történelem dfg/15
Papp Péter László 12 h történelem dfg/15
Szántó Adrienn 12 h történelem dfg/15
Szöri Virág Alexandra 12 h történelem dfg/39
Toldi Brigitta 12 h történelem dfg/39
Tóth Andrea 12 h történelem dfg/39
Török Marcell József 12 h történelem dfg/39