Írásbeli érettségi terembeosztás 2020. április 29. szerda
 

Írásbeli érettségi terembeosztás Angol írásbeli érettségi terembeosztása. Vizsga időpontja:2020.05.07 9:00


A termek az alábbi helyen találhatók:

Tornacsarnok A – a Gedói Általános Iskola felőli oldala a csarnoknak

Tornacsarnok B – a csarnok középső része

Tornacsarnok C – Krúdy Szakképző Iskola felőli oldala a csarnoknak

A csarnokba való bejutás a Krúdy iskola felöli bejáraton keresztül lehetséges.

 

A 2/A teremhez a menzán keresztüli bejáratot lehet használni!

A többi terem a főbejáraton keresztül közelíthető meg! Gyülekezni két oldalt, a rámpák alján, a megfelelő távolság betartásával kell!

Külsős vizsgázóink az E osztályban szerepelnek!

12 A

Név Vizsgacsoport neve Terem
Györgydeák Levente 12 a angol dfg/26
Szép Ferenc Richárd 12 a angol dfg/26
Tabatabai Nejad Petra 12 a angol dfg/26

12 B

Név Vizsgacsoport neve Terem
Balán Norbert 12 b angol dfg/26
Balogh Dominika 12 b angol dfg/26
Bozóki Viktória Angéla 12 b angol dfg/26
Demeter Donát 12 b angol dfg/26
Erdős Alexandra 12 b angol dfg/26
Hámori Tamás Viktor 12 b angol dfg/29
Kovács Anna 12 b angol dfg/29
Molnár Emese Zsuzsanna 12 b angol dfg/29
Pördi Domán Tamás 12 b angol dfg/29
Purosz Ahilleasz 12 b angol dfg/29
Serfőző Krisztián 12 b angol dfg/29
Vangel Erik 12 b angol dfg/29

12 C

Név Vizsgacsoport neve Terem
Boros Boglárka 12 c angol dfg/29
Czirok Dávid Sándor 12 c angol dfg/29
Gémes Alexandra 12 c angol dfg/29
Gonda Nóra 12 c angol dfg/31
Hajzer Anett 12 c angol dfg/31
Kokovai Odett 12 c angol dfg/31
Kónya Barbara Luca 12 c angol dfg/31
Lőrincz Marcell 12 c angol dfg/31
Márton Gabriella 12 c angol dfg/31
Molnár Hella 12 c angol dfg/31
Molnár Laura Barbara 12 c angol dfg/31
Németi Eszter 12 c angol dfg/31
Olti Ferenc Dávid 12 c angol dfg/31
Pálinkás Réka 12 c angol dfg/41
Sebők Réka 12 c angol dfg/41

12 D

Név Vizsgacsoport neve Terem
Császár Nikolett 12 d angol dfg/41
Festő-Szabó László 12 d angol dfg/41
Fülöp Krisztián 12 d angol dfg/41
Gyimes Anna Réka 12 d angol dfg/41
Káposzta Kristóf 12 d angol dfg/41
Kárász Krisztián 12 d angol dfg/41
Kiss Vivien 12 d angol dfg/41
Ménesi Flóra 12 d angol dfg/44
Salánki Márk 12 d angol dfg/44
Sándor Alex Zsolt 12 d angol dfg/44
Varga Réka 12 d angol dfg/44
Vass Katalin 12 d angol dfg/44

12 E

Név Vizsgacsoport neve Terem
Darázs Áron 12 e angol dfg/44
Forró Balázs Máté 12 e angol dfg/44
Gémes Máté 12 e angol dfg/44
Lóki Roland Norbert 12 e angol dfg/126
Matusovits Balázs Döme 12 e angol dfg/126
Nagy Levente 12 e angol dfg/126
Papp Dávid 12 e angol dfg/126
Papp Sándor János 12 e angol dfg/126
Szikora Bence Pál 12 e angol dfg/126
Terhes Martin 12 e angol dfg/126
Váradi Móric 12 e angol dfg/126
Varga Ádám 12 e angol dfg/126

12 F

Név Vizsgacsoport neve Terem
Ábel Tibor 12 f angol dfg/126
Balogh Szilárd 12 f angol dfg/127
Bata Réka 12 f angol dfg/127
Bella Viktória 12 f angol dfg/127
Borbély Regina Bianka 12 f angol dfg/127
Budai Bálint Boldizsár 12 f angol dfg/127
Deák Fanni 12 f angol dfg/127
Dudás Fruzsina 12 f angol dfg/127
Fazekas István Richárd 12 f angol dfg/127
Héjja Viktória 12 f angol dfg/127
Hermán Ariella Blanka 12 f angol dfg/127
Hovanyecz Attila Martin 12 f angol dfg/220
Király Ádám 12 f angol dfg/220
Klein Zita 12 f angol dfg/220
Neupert Erik 12 f angol dfg/220
Ottlik Máté 12 f angol dfg/220
Papp Lilla 12 f angol dfg/220
Rabecz Valter Roland 12 f angol dfg/220
Rideg Ninett 12 f angol dfg/220
Sallai Marcell János 12 f angol dfg/220
Szabó Csenge 12 f angol dfg/220
Takó Soma 12 f angol dfg/222
Varga Boldizsár 12 f angol dfg/222
Vass Péter Imre 12 f angol dfg/222

12 G

Név Vizsgacsoport neve Terem
Bálint Ábel 12 g angol dfg/125
Bátori Máté Márk 12 g angol dfg/222
Berki Balázs 12 g angol dfg/222
Csenteri Zoltán Tivadar 12 g angol dfg/222
Fejes Vivien Vanessza 12 g angol dfg/222
Frajsták Raul 12 g angol színházterem
Győző Levente 12 g angol dfg/222
Gyuris Balázs Ferenc 12 g angol dfg/222
Kis András Ádám 12 g angol dfg/232
Madránszki Bence 12 g angol dfg/232
Sallai Mirandella Violetta 12 g angol dfg/232
Tóth Eszter 12 g angol dfg/232
Ungi Beatrix 12 g angol dfg/232

12 H

Név Vizsgacsoport neve Terem
Boldizsár Mihály 12 h angol dfg/125
Bozóki Márk Dávid 12 h angol dfg/232
Fekete Károly 12 h angol dfg/232
Juhász Tímea 12 h angol dfg/232
Kecskeméti Réka 12 h angol dfg/233
Kormányos Patrik 12 h angol dfg/233
Kovács Hanna 12 h angol dfg/233
Kovács Renáta 12 h angol dfg/233
Kristóffy Zsolt János 12 h angol dfg/233
Kura Domonkos Márk 12 h angol dfg/233
Lacsán Péter 12 h angol dfg/233
Mészáros Orsolya 12 h angol dfg/233
Muskó Fanni 12 h angol dfg/233
Nagy Patrik Dominik 12 h angol dfg/233
Nagy Réka 12 h angol dfg/235
Német Kinga 12 h angol dfg/235
Oláh Dániel 12 h angol dfg/235
Pál Krisztián Zoltán 12 h angol dfg/235
Papp Péter László 12 h angol dfg/235
Szántó Adrienn 12 h angol dfg/235
Szöri Virág Alexandra 12 h angol dfg/235
Toldi Brigitta 12 h angol dfg/235
Tóth Andrea 12 h angol dfg/235
Török Marcell József 12 h angol dfg/235