Tanári fogadóórák 2021/2022-es tanév

Tisztelt Szülők!
 
Ha szeretnék felkeresni a szaktanárokat fogadóóráikon, kérjük, először e-mailben vegyék fel velük a kapcsolatot.
Az iskola épületébe kizárólag védettséget igazoló dokumentummal lehet belépni.
A járványügyi helyzet miatt a fogadóórákat elsősorban online formában tartjuk.
 
A szaktanárok e-mail címeit az alábbi linken találják.
 
Megértésüket köszönjük.
 
Név Fogadó óra időpontja
Ábrahám Karolina kedd 5.óra
Ács Gergő Péter péntek 3.óra
Agócs Ágnes Zsuzsanna hétfő 3.óra
Andóczi-Balog József Szabolcs szerda 6.óra
Bak István László kedd 3. óra
Dr. Balogh Ádám Zoltán hétfő 5.óra
Balogh István csütörtök 3.óra
Balogh László péntek 5.óra
Bánóczki Gabriella kedd 7.óra
Bató Ágnes kedd 6.óra
Bató Attila Sándor kedd 4.óra
Canjavec László Tamás csütörtök 7.óra
Cser Viktória hétfő 4.óra
Czibula Béla szerda 5.óra
Csonka Marcell hétfő 4.óra
Csont Anikó Edit hétfő 8.óra
Domokos Ferencné csütörtök 4.óra
Dóra István kedd 5.óra
Dr. Paja László István szerda 2.óra
Dr. Vecsei Gabriella hétfő  4.óra
Dudik Annamária Éva kedd 5.óra
Eckhart Kyle Alan csütörtök 2.óra
Engi Katalin kedd 2.óra
Engi Zoltán Mihály szerda  4.óra
Erdélyi Eszter péntek 5.óra
Esősi Andrea péntek  2.óra
Faragó Klára egyeztetés szerint
Farkasné Varga Andrea hétfő 4.óra
Gebula Judit csütörtök 5.óra
Grácin Márkó kedd 7.óra
Milodánovics-Hegyi Adrienn szerda 2.óra
Iványiné Török Edina Éva kedd 3.óra
Jánoska Zsoltné Fekete Melinda szerda 3.óra
Jeges Tünde csütörtök 7.óra

Kanyó Anna Mária

szerda 3.óra
Kasza Ildikó csütörtök 5.óra
Kasznai Judit kedd 4.óra
Kis Éva hétfő 8.óra
Kis Gábor péntek 4.óra
Kispál Csaba péntek 3.óra
Kocsik András Levente szerda 4.óra
Kocsis Klára csütörtök 3.óra
Kovács Gabriella Mária szerda 3.óra
Kovács Hajnalka Katalin hétfő 4.óra
Kovácsné Hegedűs Erzsébet péntek 6.óra
László Zsuzsa szerda 4.óra
Liszkainé Piros Éva csütörtök 4.óra
Mariánovich Dániel hétfő 4.óra
Molnárné Tóth Margit Ibolya szerda 3.óra
Nagy Milán szerda 3.óra
Nagy Péter kedd 3.óra
Nagyné Bús Gabriella csütörtök 3.óra
Novotny Katalin Margit szerda 5.óra
Ótott Noémi dr. szerda 4.óra
Dr. Palkovics Andrea hétfő 4.óra
Papp István Tiborné időpont egyeztetés alapján
Papp Tibor csütörtök 7.óra
Prazsák-Hajnal Krisztina csütörtök 5.óra
Rácz Dániel péntek 3.óra
Seller László péntek 5.óra
Sipos Katalin Márta hétfő 3.óra
Szabó-Gilinger Eszter péntek 3.óra
Szebenyi Erika kedd 4.óra
Székácsné László Éva Mária szerda 5.óra
Szentirmay László Tamás kedd 5.óra
Széplaki Laura hétfő 6.óra
Szögi Andrea Melinda szerda 4.óra
Szűcsné Körmendi Éva csütörtök 3.óra
Técsiné Tóth Mária Magdolna péntek 4.óra
Tóth Julianna hétfő 7.óra
Tóth Klára kedd 5.óra
Tóth Roland Szabolcs péntek 3.óra
Tusz Jennifer Christine

csütörtök

3.óra
Vágfalvi Zoltán Csaba kedd 3.óra
Varga Dóra kedd 6.óra
Varga Vera időpont egyeztetés alapján
Varga Viktor szerda 6.óra
Vargáné Mitták Mónika szerda 5.óra
Zsótér Rózsa Edit hétfő 5.óra